Redaktion

Anders Helgegren

Journalist

019-16 61 30

073-403 25 20

anders@ja.se

Carolina Wahlberg

Journalist

019-16 61 35

carolina@ja.se

Emma Sonesson

Journalist

0736-50 49 83

emma@ja.se

Erik Brink

Journalist

070-600 45 48

erik@ja.se

Skype Me™! Chat with me

Katarina Johnsson

webbredaktör

070-003 98 07

katarina@ja.se

 

Säljare

Annica Coelho

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 38

annica@ja.se

Elisabeth Merin

Säljare

019-16 64 66

elisabeth@ja.se

Jimmy Karlsson

Säljare

070-462 96 72

jimmy@entreprenadaktuellt.se

Joakim Barath

Säljchef Entreprenadaktuellt

070-422 90 09

joakim@ja.se

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Mats Olson

Säljare

019-16 64 61

mats.olson@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

Rickard Axdorff

Säljare, Skog

019-16 61 39

070-678 96 00

rickard@ja.se

Robert Eklund

Säljare, Skog

019 - 16 61 44

robert@skogsaktuellt.se

 

Produktion & Formgivning

Claes Berggren

Tidningsproduktion & IT

019-16 61 33

claes@ja.se

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Ekonomi Administration & Prenumeration

Anastasia Ljungdahl

Administration och prenumeration

anastasia@ja.se

Eva Santhesson-Ramnor

Ekonomi, administration och prenumeration

019-16 61 32

eva@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Agriprim/IT

Björn Ramnor

Systemutvecklare

019-16 61 46

070-092 20 01

bjorn@agriprim.se

Daniel Moqvist

Webbutvecklare & Grafisk formgivning

019-16 61 48

daniel@agriprim.se

Morgan Morléh

Systemunderhåll & utveckling

019-16 61 42

morgan@agriprim.se

Skype Me™! Chat with me

Szymon Sobczyk

Systemutvecklare

019-16 41 48

Torgil Folger

Systemutvecklare & Skånerepresentant

070-852 05 01

torgil@agriprim.com

Skype Me™! Chat with me
 

Senaste