Redaktion

Carolina Wahlberg

Journalist

019-16 61 35

carolina@ja.se

Emma Sonesson

Journalist

0736-50 49 83

emma@ja.se

Erik Brink

Journalist

070-600 45 48

erik@ja.se

Skype Me™! Chat with me

Isabella Odmark

Journalist

019-16 61 30

070-683 94 62

isabella@ja.se

Madeleine Rapp

Journalist

019-16 64 60

070-091 49 98

madeleine@ja.se

Towe Johnson

Journalist

019-16 61 39

073-925 05 41

towe@ja.se

 

Säljare

Lena Nylöf Svantesson

Säljare

019-16 64 66

lena@ja.se

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Mats Olson

Säljare

019-16 64 61

mats.olson@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

Robert Eklund

Säljare, Skog

019 - 16 61 44

robert@skogsaktuellt.se

 

Produktion & Formgivning

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Administration & Prenumeration

Annica Coelho

Prenumerationer och fakturafrågor

019-16 61 38

annica@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Agriprim/IT

Morgan Morléh

Systemunderhåll & utveckling

019-16 61 42

morgan@agriprim.se

Skype Me™! Chat with me
Bild på Petter Köpberg kommer

Petter Köpberg

Systemutvecklare

019-16 61 46

petter@agriprim.se

Szymon Sobczyk

Systemutvecklare

019-16 41 48

simon@agriprim.se

Torgil Folger

Systemutvecklare & Skånerepresentant

070-852 05 01

torgil@agriprim.com

Skype Me™! Chat with me
 

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Direkt i din inkorg!

Senaste

Vessige Biogas bygger anläggning för fordonsgas i unikt projekt

Utanför Falkenberg inleds under senhösten bygget av en uppgraderingsanläggning för biogas där fordonsgas ska produceras. Projektet är det första i Sverige där lantbruk­are står bakom en anläggning som trycker ut förädlad biogas från gårdarna rakt ut i stamnätet. − Min vision är att jag ska kunna köra mina egna maskiner på mitt eget bränsle, säger Lars Paulson, lantbrukare, biogasproducent och ordförande i Vessige Biogas.

 

Kommentera