Redaktion

Carolina Wahlberg

Journalist

019-16 61 35

carolina@ja.se

Emma Sonesson

Journalist

0736-50 49 83

emma@ja.se

Erik Brink

Journalist

070-600 45 48

erik@ja.se

Skype Me™! Chat with me

Madeleine Rapp

Journalist

019-16 64 60

070-091 49 98

madeleine@ja.se

Pierre Kjellin

Journalist

070-781 89 57

pierre@ja.se

Towe Johnson

Journalist

019-16 61 39

073-925 05 41

towe@ja.se

 

Säljare

Jimmy Karlsson

Mediekonsult

070-462 96 72

jimmy@entreprenadaktuellt.se

Joakim Barath

Mediekonsult

070-422 90 09

joakim@ja.se

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Mats Olson

Säljare

019-16 64 61

mats.olson@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

Robert Eklund

Säljare, Skog

019 - 16 61 44

robert@skogsaktuellt.se

 

Produktion & Formgivning

Claes Berggren

Grafisk formgivare

019-16 61 33

claes@ja.se

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Administration & Prenumeration

Annica Coelho

Prenumerationer och fakturafrågor

019-16 61 38

annica@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Agriprim/IT

Morgan Morléh

Systemunderhåll & utveckling

019-16 61 42

morgan@agriprim.se

Skype Me™! Chat with me

Szymon Sobczyk

Systemutvecklare

019-16 41 48

simon@agriprim.se

Torgil Folger

Systemutvecklare & Skånerepresentant

070-852 05 01

torgil@agriprim.com

Skype Me™! Chat with me
 

Senaste

Vår bransch behöver ett marknadslyft och en positiv säljångest

Krönika: Konsumenten köper inte svenskt och lokalproducerat av barmhärtighetsskäl, man köper det för att man förstår och gillar det. Men, kostar det mycket mer, då är det inte så säkert att den svenska varan åker ner i korgen ändå. Trots att man kanske har råd. Det läggs mycket mindre pengar på mat idag än för 50 år sedan. Här kommer behovet av försäljning, förhandlingsförmåga och ett generellt marknadslyft i branschen in.

Kommentera