Redaktion

Björn Schubert

Journalist

070-781 89 57

bjorn.s@ja.se

Carolina Wahlberg

Journalist

019-16 61 35

carolina@ja.se

Emma Sonesson

Journalist

0736-50 49 83

emma@ja.se

Erik Brink

Journalist

070-600 45 48

erik@ja.se

Skype Me™! Chat with me

Isabella Odmark

Journalist

019-16 61 30

070-683 94 62

isabella@ja.se

Madeleine Rapp

Journalist

073-632 89 97

madeleine@ja.se

Towe Johnson

Journalist

019-16 61 39

073-925 05 41

towe@ja.se

 

Säljare

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Mats Olson

Säljare

019-16 64 61

mats.olson@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

Robert Eklund

Säljare, Skog

019 - 16 61 44

robert@skogsaktuellt.se

 

Produktion & Formgivning

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

 

Administration & Prenumeration

Annica Coelho

Prenumerationer och fakturafrågor

019-16 61 38

annica@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Agriprim/IT

Morgan Morléh

Systemunderhåll & utveckling

019-16 61 42

morgan@agriprim.se

Skype Me™! Chat with me
Bild på Petter Köpberg kommer

Petter Köpberg

Systemutvecklare

019-16 61 46

petter@agriprim.se

Torgil Folger

Systemutvecklare & Skånerepresentant

070-852 05 01

torgil@agriprim.com

Skype Me™! Chat with me
 

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Direkt i din inkorg!

Senaste

Du ska va president...eller i alla fall kung!

Krönika: Livet är fullt av deadlines. Vid den här tiden på året kan det vara på grund av att semestern närmar sig med stormsteg. Oavsett om du är företagare eller anställd, om det är en lång eller kort period av frånvaro, så brukar det alltid vara många uppgifter som måste vara på plats för att du ska kunna koppla av. Ibland lyckas man bra, ibland mindre bra. Planering är ett nyckelord i sammanhanget.

 

Kommentera